Facebook
Nordfarm
Home Kontakt Nordfarm

Kontakt Nordfarm


Nordfarm Sp. z o.o.
02-672 Warszawa
ul. Domaniewska 37 lokal 2.43
tel.: + 48 531 114 445
 
REGON: 240 962 300
NIP: 625-237-51-16
KRS: 0000 308 635
Adres do korespondencji:
Nordfarm Sp. z o.o.
92-318 Łódź
Al. Piłsudskiego 141
 
Adres e-mail:
biuro@nordfarm.pl
Adres do faktur elektronicznych:
faktury@nordfarm.pl

Hurtownia Farmaceutyczna
Nordfarm Sp. z o.o.
92-318 Łódź
Al. Piłsudskiego 141
hurtownia@nordfarm.pl

Reklamacje
Lidia Stachurska
tel.: + 48 797 997 411
hurtownia@nordfarm.pl
 

Zarząd Firmy
Prezes Zarządu – Pavlo Savenko
Rozwój Biznesu
Katarzyna Paszkiewicz – Kałuża
katarzyna.paszkiewicz@nordfarm.pl
Zarządzanie Łańcuchem Dostaw i Zakupy

Justyna Czarnecka
justyna.czarnecka@nordfarm.pl

Administracja biura
Justyna Kwiatkowska
tel.: + 48 531 114 445
justyna.kwiatkowska@nordfarm.pl

Dział Windykacji
Lidia Stachurska
tel.: + 48 797 997 411
lidia.stachurska@nordfarm.pl
Justyna Kwiatkowska
tel.: + 48 531 114 445
justyna.kwiatkowska@nordfarm.pl

Dział Księgowości
Monika Walczak
monika.walczak@nordfarm.pl
Maria Burzyńska
maria.burzynska@nordfarm.pl

Dział Marketingu
marketing@nordfarm.pl

SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ
kliknij w mapę